Dilim Online

Dilim Online web sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gizlilik politikamız www.dilimonline.com sitesini ziyaret ettiğinizde geçerli ilkeleri içerir.

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, hiçbir şahsi bilgisini paylaşmadan ürünlerimizin fiyatlarına, görsel içeriklerine, Dilim Börek hakkındaki duyurulara ulaşabilir. Dilim Börek hakkında görüş ve önerilerde bulunmak, ürünlerden, promosyonlardan düzenli olarak haberdar olmak, haber ve duyurularımızı takip etmek isteyen ziyaretçilerimiz kişisel bilgilerini bizlerle paylaşmaktadır. Bu bilgiler Dilim Börek’in sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için istediği bilgilerdir. Dilim Börek, kişisel bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün sunmak, ilginizi çekecek ürünlerimizden önermek amacıyla kullanmaktadır. Gizlilik politikamız gereği, müşterilerimizin bilgilerini saklamak ve en üst düzeyde korumak temel ilkemizdir. Müşteri bilgilerimiz üçüncü şahıs veya firmalarla paylaşılmaz. E-posta, telefon, adres gibi bilgilerinizi paylaştığınız takdirde bu bilgiler güvenilirliği test edilmiş donanım ve yazılımlarla korunmaktadır. Sitemizde paylaştığınız bilgileriniz gerekli birime ulaştırılmakta ve saklanmaktadır. Dilim Börek link verdiği diğer sitelerin gizlilik politikalarından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Dilim Online web sayfası içerik ve görsel materyali firmamızın izni olmadan herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz ve postalanamaz. İnternet sitesini kullanımınız sırasında oluşacak sistem arızası, kesinti, virüs gibi hatalardan firmamız ve çalışanları sorumlu değildir.

İstek, öneri ve dilekleriniz sistem yöneticilerimiz tarafından değerlendirilmekte ve gerekli hallerde size geri bildirim yapılmaktadır. İnternet sitemizin daha aktif kullanımı için görüş ve önerilerinizi sistem yöneticimize bildirebilir ve sistemimizin çalışması için bize destek olabilirsiniz. dilimborek.com.tr’ye iletişim bölümündeki iletişim formundan ulaşabilir soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Adres : Şerifali Mahallesi Çetin Caddesi Atabek Sokak No:11 Yukarı Dudullu-Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 594 55 50 Faks : 0216 594 55 57